Ispartakule Bizimevler Çilingir

Semtler


Başakşehir de hizmet vermekte olan firmamız, Başakşehir Ispartakule de çilingir ve anahtarcılık hizmeti vermektedir. İhlas A.Ş nin yapıtı olan Bizimevler e iki mobil araçla maksimum ulaşım süresi 15  dakikadır. Tam donanımlı anahtarcı aracımızla, Başakşehir Ispartakule de 7/24 çilingir hizmetini vermekteyiz. Çelik kapı kilit açma,  kilit değiştirme, kilit satışı gibi verdiğimiz çilingir hizmetlerinin yanı sıra elektronik anahtarcılıkta yapmaktayız.

 

 

BAŞAKŞEHİR ÇİLİNGİR HİZMETİ İÇİN EMNİYET ANAHTAR

32 Yıllık Tecrübeyle İkitelli Başakşehir çilingir servisi 3 Donanımlı aracıyla 7/24 hizmetinizde. Elektronik anahtarcılık kapsamında verdiğimiz hizmetler arasında

– Başakşehir Garaj Kumandası Kopyalama
– Başakşehir Bariyer Kumandası Kopyalama
– Başakşehir Otopark Kumandası Kopyalama

gibi hizmetlerin yanı sıra araç modeliniz ne olursa olsun oto kumanda ve anahtar kopyalama hizmetide vermekteyiz. Kitli kalan araçlarınız için araç kapısına herhangi bir zarar vermeden profesyonel ekipmanlarla oto kapı açma hizmetide vermekteyiz. Oto çilingir hizmetini İkitelli ve Başakşehirin her semtinde hızlı mobil araçlarımızla haftanın yedi günü 24 saat vermekteyiz. İşletmeler için toplu anahtar çoğaltma hizmeti için lütfen bizi arayarak fiyat isteyiniz.

Başakşehir Ispartakule Bizimevler

Başakşehir Çilingir Hizmeti  Telefonları

 0212 579 79 97

0532 253 29 02

0505 264 95 14

Comment(1)

  1. pingback Ispartakule Çilingir Servisi | Başakşehir Çilingir ve Anahtarcı Servisi says

    […] de ıspartakule çilingir hizmetleri için bizi 0532 253 29 02 numaralı telefonlardan […]